Здорове густе волосся - це уособлення молодості, краси і життєвої сили. Гарне волосся - це перш за все здорове волосся, де немає місця ламким, солом'яним, тьмяному або стонченому волоссю з січеними кінчцівками. Від сприйняття того, що у вас слабке, тонке, часто випадаюче волосся, страждає впевненість у собі.

ХТО Ж НЕ МРІЄ ПРО КРАСИВЕ, ЗДОРОВЕ І БЛИСКУЧЕ ВОЛОССЯ?

Відомо, що густота, текстура і товщина волосся залежить від діаметру волосяної цибулини. У фолікулах відбувається поділ клітин, які і формують волосок. За активність такого процесу відповідає особливий ген - EDAR. Чим вище швидкість ділення клітини в цибулині, тим густішими і товстішими будуть локони.

Розглянемо більш детально структуру волосся. Вони складаються з стрижня, який є видимою частиною волосяної цибулини, розташованої на 3-4 мм нижче поверхні шкіри голови і дермального сосочка. Стовбур на 95% складається з кератину, води, жирних кислот, меланіну і невеликої кількості заліза і цинку. Стовбур оточений двома кореневими оболонками: внутрішньою - необхідної для росту волосся, і зовнішньою - має такий же склад, що і епідерміс. Зовнішня оболонка кореня, зокрема, містить стовбурові клітини, з яких циклічно регенерується волосяний фолікул.

По всій своїй поверхні волосся захищено тонким шаром кутикули. Він утворений з перекриваючих безбарвних осередків, так звані лусочки. Зв'язок між цими лусочками забезпечується церамідамі.

Кожна окрема волосина з'являється, росте і випадає відповідно до незалежного життєвого циклу, що складається з наступних фаз:

  1. Фаза анагена - фаза активного росту волосся. Це найтриваліший період життєвого циклу волосся, який в середньому триває від 2 до 7 років. Більшість волосся знаходиться в фазі анагену.
  2. Фаза катагена - це фаза перехідна, яка характеризується закінченням етапу анагену і переходу до фази телогену. У цей час волосся перестає рости, але ще не випадає. Ця фаза триває близько 3 тижнів.
  3. Третя фаза – це фаза телогена, під час якої волосся більше не росте і випадає, а на його місці починає розвиватися нове. Ця фаза триває близько 3-х місяців.

Якщо життєвий цикл волосся нормальний, його відсоток у фазі анагену становить від 85 до 90%, до фази катагену відноситься приблизно 1% і близько 10 - 15% знаходиться в фазі телогену. Однак, протягом життя, у чоловіків і жінок з різних причин життєвий цикл волосся може зазнавати різних змін.

Причинами таких змін можуть бути, зокрема, зміна сезону, втома, стрес, гормональний дисбаланс (вагітність, менопауза), поганий догляд за волоссям, неправильне харчування, ліки, що впливають на стан волосся, екологія, вікове випадіння волосся. У таких випадках відсоток волосся у фазі анагену може впасти нижче 80%, а частка волосся в фазі телогену може зрости і скласти більше 20%. В цьому випадку, випадіння волосся стане надмірним. Відбувається таке ненормальне випадіння, перш за все, ослабленням структури волосся.

Здоровий спосіб життя, відмова від шкідливих звичок, правильне та збалансоване харчування - це фактори, на які можливо вплинути самостійно. Здорова дієта з вітамінами, мінералами і мікроелементами - основа здоров'я і, отже, здорового зовнішнього вигляду волосся.

Здорове густе волосся з Orthomol Hair Intense

Такі необхідні поживні речовини для зміцнення й активного росту волосся містяться в вітамінно-мінеральному комплексі Orthomol Hair Intense. У ньому поєднані важливі мікроелементи, вітаміни групи B з амінокислотами L-цистеїном і L-метіоніном, а також запатентований екстракт проса KeraLiacin і міліацин.

Міліацин - це тритерпеноїд, який в даний час виявляється тільки в просі Panicum miliaceum. Міліацин вперше був вивчений на предмет його лікувальних властивостей і його активності щодо клітинної проліферації. Протягом тривалого часу він використовується в харчових добавках, призначених для догляду за волоссям. Міліацин - єдиний натуральний інгредієнт, що міститься в просі. Спеціальний процес інкапсуляції полярними ліпідами забезпечує його покращене всмоктування в організм.

Амінокислота L-цистеїн є одним з основних будівельних блоків кератину, волокнистого білку, який становить структуру шкіри, нігтів і волосся. Без достатньої кількості L-цистеїну волосся ослабне і буде схильне до ламкості. L-цистеїн пригнічує окислювальний стрес, викликаний палінням, вживанням алкоголю і впливом шкідливих металів. L-метіонін є попередником L-цистеїну і грає важливу роль у метиліровані генів. L-цистеїн необхідний для того, щоб допомогти організму засвоювати певні поживні речовини, включаючи біотин (вітамін B7), який є важливою живильною речовиною для росту волосся.

Дослідження 2000 року, проведене в Німеччині, показало, що комбінація L-цистеїну, пантотенової кислоти і екстракту насіння проса покращує ріст волосся у жінок з дифузним випадінням волосся. У цій категорії жінок значно збільшилася кількість пасм волосся у порівнянні з учасниками, які брали плацебо.

Крім згаданих складових, до складу Orthomol Hair Intense також включені:

  •  Біотин, цинк і селен - сприяють підтримці нормального росту волосся.
  • Мідь - для нормальної пігментації волосся.
  • Цинк, селен і мідь допомагають захистити клітини від окисного стресу.
  • Тіамін (вітамін B1), вітамін B6, вітамін B12, біотин, пантотенова кислота і мідь сприяють нормальному енергетичного обміну.
  • Вітамін B6 сприяє нормальному синтезу L-цистеїну.
  • Пантотенова кислота, сприяє нормальному синтезу і метаболізму стероїдних гормонів і вітаміну D.

Orthomol Hair Intense - вітамінно-мінеральний комплекс, що містить всі необхідні мікро і макроелементи для зміцнення коренів волосся і їх активного росту. Підходить при дифузному випаданні волосся як жінок, так і чоловіків.

Рекомендований всім, хто хоче мати красиве та здорове волосся !!!