СОН – ЯК ЖИТТЄВА СТРУНА ОРГАНІЗМУ
У житті кожної людини сон має велике значення, оскільки є одним з основних джерел, з яких організм людини може отримати додаткові сили. Багато людей, навіть не замислюються про те, що достатньо відпочивши під час сну, людина згодом краще працює, займається спортом та й взагалі веде активний спосіб життя і займається різними справами.
НОВИНКА ORTHOMOL HAIR INTENSE: НАВІЩО ЦЕЙ КОМПЛЕКС? КОМУ ПОТРІБЕН? РОЗБІР СКЛАДУ
Здорове густе волосся - це уособлення молодості, краси і життєвої сили. Гарне волосся - це перш за все здорове волосся, де немає місця ламким, солом'яним, тьмяному або стонченому волоссю з січеними кінчцівками. Від сприйняття того, що у вас слабке, тонке, часто випадаюче волосся, страждає впевненість у собі.
ЯК РОЗПІЗНАТИ СТРЕС І ДОПОМОГТИ СОБІ І БЛИЗЬКИМ
Прийнято вважати, що стрес - щось негативне в нашому житті, однак, це не зовсім вірно. Стрес - це стан людини, який виникає як реакція на події, з якими людині важко або неможливо впоратися. Розрізняють: гострий і хронічний стрес.
ПРИЧИНИ? СИМПТОМИ? А ГОЛОВНЕ ПРОФІЛАКТИКА ЗАХВОРЮВАНЬ ПЕРЕДМІХУРОВОЇ ЗАЛОЗИ.
Гіперплазія передміхурової залози або гіпертрофія простати, є поширеним захворюванням у чоловіків. Принаймні, з цією проблемою стикаються більше половини чоловічого населення планети старші 45-50 років.
КОНФЕРЕНЦІЯ ONE FOCUS DAY «МЕНЕДЖМЕНТ МЕНОПАУЗИ»
18 жовтня в Києві відбулася конференція one focus day «Менеджмент менопаузи», на ній представники ТМ Orthomol презентували Orthomol Femin і Orthomol Osteo, які відповідають за вітамінну підтримку жінки в період менопаузи та для профілактики і лікування остеопорозу.
КОНФЕРЕНЦІЯ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «ІНФЕКЦІЇ ТА ІМУНІТЕТ»
Представники ТМ Orthomol відвідали конференцію з міжнародною участю «Інфекції та імунітет» яка відбувалася 16-17 жовтня в Києві. Організаторами даного заходу виступила Всеукраїнська асоціація дитячої імунології та Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.
ХОЛОДА - НЕ ПЕРЕШКОДА ІМУНІТЕТУ!
Імунітет - це система захисту організму від дії різних речовин і організмів, він забезпечує організм здатністю протистояти негативним зовнішнім впливам, перш за все, інфекціям та вірусам. Людина не могла б існувати якби не мала захисну систему в організмі. В силу різних причин і різних часових періодів імунітет може слабшати, після чого він стає легкою «здобиччю» для бактерій.