Гіперплазія передміхурової залози або гіпертрофія простати, є поширеним захворюванням у чоловіків. Принаймні, з цією проблемою стикаються більше половини чоловічого населення планети старші 45-50 років.

Хоча причини цього захворювання повністю не відомі, доведено, що важливим чинником, що сприяє цьому, є старіння організму і, зокрема, гормональні порушення, які відбуваються в цей час в чоловічому організмі.

Як виникає хвороба

Що ж, торкнемося теми, як виникає це захворювання. Кожен чоловік виробляє не тільки чоловічі, а й жіночі статеві гормони, естрогени. Останні впливають на внутрішню частину простати, тоді як чоловічі гормони більше на зовнішню частину. Під час чоловічої менопаузи вироблення чоловічих гормонів різко знижується, тоді як вироблення жіночих гормонів практично не змінюється, тому співвідношення між ними порушується. В результаті збільшується внутрішня частина передміхурової залози, що, в свою чергу, призводить до звуження шляху відтоку сечі.

Характерні симптоми

Найбільш поширені симптоми гіперплазії передміхурової залози:

  • проблеми з сечовипусканням,
  • необхідність частого користування туалетом,
  • утруднення початку сечовипускання, слабкий або переривчастий потік сечі,
  • невідкладний тиск, тобто необхідність негайного задоволення фізіологічних потреб,
  • відчуття неповного спорожнення сечового міхура,
  • збільшений час сечовипускання.

Спосіб життя та його вплив

Відзначено, що чоловіки, які більше дбають про своє здоров'я і ведуть здоровий спосіб життя, майже не відчувають пов'язаних з простатою захворювань.

профілактика простатиту

Чоловікам, які досягли 45-річного віку, слід регулярно, не рідше одного разу на рік, відвідувати урологічне відділення для обстеження простати. Профілактика надзвичайно важлива. Завдяки цьому можна ефективно запобігти або мінімізувати симптоми, пов'язані з недугами гіперплазії передміхурової залози.

ЩО ПОВИННІ РОБИТИ ЧОЛОВІКИ, ЩО Б ЗАПОБІГТИ ЦЬОМУ ЗАХВОРЮВАННЮ?

  • Вживати в їжу менше продуктів тваринного походження та більше овочів і фруктів;
  • Повністю відмовитись від паління сигарет і всіх тютюнових виробів;
  • Алкоголь можна вживати, але в маленьких кількостях, а краще взагалі виключити;
  • Фізичні навантаження також сприятимуть зменшення ризику виникнення простати.

Лікарі урологи акцентують увагу на тому, що додаткова вітамінна терапія сприяє профілактиці і значною мірою гальмуванню протікаючих в організмі процесів пов'язаних із захворюваннями передміхурової залози.

Вітаміни А, С і Е, мінерали цинк, селен, лікопін, грають важливу роль в лікуванні простати.

НАСКІЛЬКИ ЛЕГКО ЇХ «ВІДШУКАТИ» В ЇЖІ ТА ЯК ВІДСТЕЖИТИ СПОЖИТУ КІЛЬКІСТЬ?

Відповідь на це питання дали фахівці німецької торгової марки Orthomol – запропонувавши для його вирішення вітамінно-мінеральний комплекс Orthomol Flavon M.

Orthomol Flavon M містить у своєму складі необхідні корисні речовини, що допомагають при проблемах пов'язаних з передміхурової залозою:

Вітамін А - сприяє прискоренню відновлювальних процесів в простаті, допомагає в боротьбі з інфекціями

Вітамін С - покращує мікроциркуляцію, покращує метаболічні процеси в простаті.

Вітамін Е - стимулює синтез простатичного соку, покращує потенцію, посилює синтез інтерферону

Вітамін D - сприяє ліквідації пухлинних клітин, має антиканцерогенні властивості, стимулює місцевий лейкоцитарний імунітет

Цинк - здатний протистояти розвитку такого захворювання, як аденома передміхурової залози. Пригнічує активність одного з ферментів, що сприяє перетворенню чоловічого статевого гормону тестостерону в «небезпечний» дегидротестостерон, що також сприяє захисту від простатиту.

Селен - завдяки своїм захисним функціям, перешкоджає проникненню інфекцій. Необхідний для утворення антитіл. Позитивно впливає на підтримання та продовження сексуальної активності.

Лікопін - уповільнює процес збільшення передміхурової залози, внаслідок якого і виникають потреби в частому сечовипусканні. Сприяє уповільненню розвитку раку простати.

Лікування вітамінами слід починати з постанови правильного діагнозу.

профілактика простатиту комплекс флавон м

Досить високий відсоток чоловічого населення ігнорує перші симптоми, вважаючи, що вік винен у проблем з простатою і цього вже не можна уникнути. Урологи попереджають, що не варто недооцінювати проблеми з передміхурової залозою.

При появі перших симптомів, необхідно відразу звернутися до фахівця, оскільки проблеми передміхурової залози не проходять самі по собі, а пов'язані з цим захворювання можуть бути настільки серйозні, що буде потрібно хірургічне втручання. Лікарі попереджають - симптоми гіперплазії передміхурової залози можуть свідчити про онкологічний характер захворювання. Також лікарі попереджають про ускладнення невиліковування гіперплазії передміхурової залози, і як наслідок можливість зараження урогенітальних інфекцій.

Для чоловіка важливо відчуття бути комусь потрібним!

Orthomol Flavon M – ми ще повоюємо»!