Договір-оферта

загальні положення

Справжня оферта складена як пропозиція Продавця «…» для укладання Договору з купівлі-продажу товарів в інтернеті та розміщена на Інтернет-сайті Продавця «…».


З моменту ознайомлення та повного прийняття Покупцем цієї оферти електронний договір з купівлі та продажу товарів вважається укладеним. Клієнт погоджується на оплату товарів, керуючись умовами цього Договору, та зобов'язується здійснювати оплату у встановлені строки Продавцем.

Основні терміни та визначення

2.1. Поточний Договір, якщо він не суперечить контексту, ґрунтується на наступних термінах:


«товар» – будь-які позиції, предмети чи послуги, які представлені на Інтернет-сайті;


«інтернет-магазин» – віртуальний інструмент, який використовується для купівлі та продажу товарів, надання послуг та робочих місць за допомогою укладання електронної угоди. Його діяльність регулюється Законом України "Про електронну комерцію";


«продавець» – фірма чи приватний підприємець, який продає товари через віртуальний майданчик, яким виступає Інтернет-сайт;

«покупець» – особа, яка уклала з Продавцем оферту на вказаних нижче умовах;

«замовлення» – вибір Покупцем конкретних позицій із запропонованого на Інтернет-сайті списку товарів із подальшим оформленням заявки на дистанційну покупку.


Предмет договору

3.1. До обов'язків Продавця входить передача у користування клієнту куплений ним товар. Покупець зобов'язаний здійснити повну оплату покупки за раніше встановленою ціною, яка вказана на веб-сайті. Обидві сторони зобов'язуються повністю дотримуватись умов даної оферти, яка регулює такі положення:


Покупець добровільно і на власний розсуд вибирає Товар, представлений у каталозі сайту Продавця;


Покупець сам оформляє замовлення, використовуючи спеціальну форму на Інтернет-сайті;


Клієнт повністю оплачує вартість обраного ним Товару;


Продавець обробляє Замовлення та передає Покупцеві Товар, який він придбав на Інтернет-сайті.

Порядок оформлення замовлення

4.1. Покупець отримує право на оформлення замовлення на придбання будь-якого товару, представленого в каталозі сайту Продавця.


4.2. Кожна позиція, яка є в каталозі Інтернет-сайту, може бути представлена ​​в будь-якій кількості.


4.3. Якщо предмета замовлення на момент подання клієнтом заявки немає, Менеджер магазину повинен будь-яким доступним способом повідомити про це клієнта.


4.4. За відсутності можливості купити потрібний товар Покупець може підібрати альтернативу або анулювати замовлення.


Порядок сплати за товар

Післяплатою

5.1. Оплата замовленого товару здійснюється за фактом: при отриманні клієнтом замовленої продукції на складі поштового відділення, яке здійснювало доставку замовлення. Розрахунок здійснюється у державній валюті (гривнях) після попереднього огляду Покупцем замовлених товарів, якщо клієнт вважає це за необхідне.


5.2. Якщо встановлена ​​сума грошей не надійшла на розрахунковий рахунок Продавця, він має право анулювати замовлення.


Умови доставки віртуальних покупок

6.1. Доставка замовлених клієнтом товарів здійснюється до складів логістичних компаній, що займаються видачею замовлень.


6.2. Разом із придбаною продукцією Покупець одержує на неї документи, що регулюється Законом України.


Права та обов'язки сторін, які уклали Договір:


7.1. Продавець уповноважений призупинити виконання пунктів Договору, якщо Покупцем раніше було порушено хоча б один із них.


7.2. Клієнт зобов'язаний зробити своєчасну оплату та отримання товару, керуючись положеннями цього Договору.


7.3. Права покупця:


подання заявки на оформлення замовлення на сайті продавця;


угоду з позиціями електронного договору;


вимога виконання Продавцем всіх умов та положень, прописаних у Договорі.

Відповідальність сторін

8.1. Обидві сторони відповідальні за виконання та невиконання положень, прописаних у цьому Договорі, у порядку, встановленому Законом України.


8.2. Продавець не несе жодної відповідальності за:


зовнішній вигляд товару, який може за фактом відрізнятись від зображеного на фото, розміщеному на Інтернет-сайті;


незначна відмінність кінцевої продукції за кольором, оскільки справжній колір продукції може не збігатися з тим, що зображено на веб-сайті. Це особливостями передачі колірної гами монітором комп'ютера покупця;


достовірність поданої у заявці клієнтом інформації;


своєчасність доставки товару або надання послуги: лише у тому випадку, якщо затримка не пов'язана безпосередньо з діяльністю компанії-продавця;


протизаконні чи порушуючі права інших людей дії, які здійснюються Покупцем за допомогою покупок в інтернеті та, зокрема, через даний Інтернет-сайт;


розголошення Покупцем своїх конфіденційних даних, включаючи логін, пароль, номер картки та коди безпеки.

8.3. Покупець, використовуючи наданий йому доступ до Інтернету, несе відповідальність за будь-які дії, які вчиняє на шкоду третім особам або їх майну. Це правило поширюється

я і на випадки, коли під логіном та паролем даного Покупця знаходиться стороння особа.


8.4. У разі обставин, які не можуть змінити Покупцю або Продавцю, кожна зі сторін звільняється від виконання умов за поточним Договором. У цьому випадку маються на увазі непередбачені, надзвичайні ситуації, нещасні випадки та інші фактори, що заважають виконанню пунктів договору-оферти у повному обсязі.


8.5. Обидві сторони зобов'язуються докласти всіх зусиль для мирного вирішення конфліктних ситуацій, які можуть виникнути під час співпраці. Усі розбіжності вирішуються дипломатичним способом шляхом переговорів.


Інші умови

9.1. Інтернет-магазин уповноважений вносити корективи до цього Договору. Про це Продавець обов'язково повідомляє на офіційному Інтернет-сайті магазину «…».


9.2. Інтернет-магазин може використовуватися виключно як інструмент для віртуального продажу та покупок.


9.3. Відповідальність за достовірність та повноту даних, зазначених при оформленні заявки на покупку, лежить лише на Покупці. При оформленні та оплаті замовлення Покупець за замовчуванням дає згоду продавцю на обробку персональних даних. Усі права замовника при цьому зберігаються у повному обсязі згідно ЗУ «Про Захист персональних даних».


9.4. Оплата Покупцем товару, замовленого у віртуальному магазині, підтверджує згоду клієнта з усіма умовами, прописаними у договорі.


9.5. Фактична дата набрання чинності електронною угодою між Покупцем та Продавцем передбачає дату прийняття клієнтом умов даного договору. Це регулюється статтею 11 ЗУ "Про електронну комерцію".


9.6. Клієнт має право безкоштовно використовувати каталог Інтернет-магазину для перегляду варіантів товарів та їх вартості.


9.7. Персональна інформація, надана Покупцем, не підлягає розголошенню. Вона збирається та використовується Продавцем виключно для обробки замовлення, уточнення деталей покупки, відправки Покупцеві повідомлень.


Повернення якісного товару без слідів шлюбу

10.1. Товар підлягає поверненню лише у тому разі, якщо це не суперечить положенням чинного законодавства України.


10.2. Повернення якісного товару несе фінансову відповідальність Покупець.


10.3. При оформленні заявки на повернення якісного товару Продавець повідомляє Покупцю про те, що повернення сплачених ним коштів здійснюється тільки після надходження замовлення на склад віртуального магазину. З кінцевої суми віднімаються лише витрати, які поніс Інтернет-магазин на доставку замовлення Покупцю.


Термін дії оферти

11.1. Електронний договір вважається укладеним та чинною в момент отримання особою, яка направила пропозицію про її укладання, згоди другої сторони.


11.2. Дозволяється дострокове розірвання Договору за згодою обох сторін, але лише до моменту доставки замовлення Покупцю. Клієнту при цьому повертаються сплачені ним кошти – передплата або повна вартість замовлення.


11.3. У разі порушення однієї зі сторін положень, прописаних у Договорі, він може бути анульований другою стороною, якщо це передбачено законодавством.


Зверніть увагу, що інтернет-магазин має законне право надавати можливість використання платформи фізичним особам-підприємцям та юридичним особам для реалізації товарів.