Наскільки корисні добавки від Orthomol?

Вітамінні комплекси Ортомол – це ліки, а додаткові джерела корисних речовин. Вони застосовуються як добавки до основного раціону і не можуть бути заміною на конкретні продукти харчування.

Користь таких комплексів полягає в тому, що вони здатні підтримувати здорове функціонування організму, допомагати йому впоратися із захворюваннями (при їх розвитку) та профілактувати багато патологій.

Перед надходженням у продаж комплекси від цього бренду пройшли всі необхідні дослідження. Вони зазнали лабораторних тестів, а також були перевірені на добровольцях. На підставі даних біодобавки отримали всі необхідні сертифікати. До того ж, компанія Ортомол тісно співпрацює з німецьким олімпійським комітетом.

Для виготовлення високоякісної вітамінно-мінеральної продукції використовується лише спеціально відібрана сировина. Вартість виробництва досить висока, оскільки ми беремо тільки найкращу сировину, щоб ви могли отримати максимум користі від добавок, що приймаються.

У компанії працюють фахівці із сфер біології, медицини, дієтології. Ми знаходимося на стадії постійної розробки нових активних та ефективних формул вітамінів. Кожна інновація піддається обов'язковому тестуванню, на яке також передбачено певні витрати.

Завдяки цим етапам нашої роботи ви отримуєте безпечну, натуральну та ефективну продукцію. А її ціна повністю відповідає якості.

Якщо у вас немає проблем зі здоров'ям і дієта, яку ви дотримуєтеся, не надто жорстка, тоді вітамінотерапія необов'язкова. Однак при хворобі потреба організму у нутрієнтах зростає. У такій ситуації дієтотерапію необхідно доповнити вітамінами, щоб зміцнити імунітет і швидше відновитись.

Йод – найважливіший мікроелемент, необхідний для ендокринної системи та, зокрема, щитовидної залози. Однак у деяких випадках його застосування слід уникати, щоб не нашкодити здоров'ю.

Якщо ви опинилися саме в такій ситуації, то компанія Ортомол випускає кілька комплексів, які містять усі необхідні вітаміни та мінерали за винятком йоду. Ви завжди зможете уточнити потрібну вам інформацію у консультанта.

У складі комплексів Ортомол не містить глютена в чистому вигляді. Рідше можуть зустрічатися його сліди продукції, що випускається нашою компанією. Проте концентрація речовини вбирається у 0,002 р на 100 р кінцевого зразка біологічної добавки.

Наявність чи відсутність фруктози у складі вітамінно-мінеральних комплексів Ортомол залежить від форми добавки. Справді, у кількох різновидах нашої продукції може бути даний компонент.

Щоб отримати уточнення щодо цього питання, будь ласка, зв'яжіться з нами по телефону або залиште своє питання у спеціальній формі для зворотного зв'язку на сайті. Наш консультант обов'язково дасть вам усі роз'яснення, які будуть корисними та цікавими.

Комплекси абсолютно безпечні для здоров'я людей із гіполактазією. Добавки не містять лактозу, про що зазначено в інструкції до кожного екземпляра товару. Загальна концентрація лактозних "слідів" становить не більше 0,01 г на 100 г кінцевого продукту. А це означає, що речовина по суті у складі добавки відсутня.